Кидають усі сили на розкол ПЦУ, - експерт про візит Новинського до Москви

18.06.2019 8:33 0

Кидають усі сили на розкол ПЦУ, - експерт про візит Новинського до Москви

Народний депутат України від партії "Опозиційний блок" Вадим Новинський і митрополит Української Православної Церкви Московського Патріархату Онуфрій зустрілися в Росії з Патріархом РПЦ Кирилом (Гундяєвим) для того, щоб розколоти Православну Церкву України.

Про це в ефірі "Прямого" повідомив політолог Олександр Палій.

"Очевидно, що зараз Росія буде намагатись кидати всі сили на те, щоб розколоти новоутворену Православну Церкву України, підважити одне з колосальних досягнень України - здобуття автокефалії Української Церкви. Я думаю, що навколо цих подій, він пішов на розмови, тому що, очевидно, Вадим Новинський з використанням російських грошей, може всіляко намагатись підкуповувати українську єрархію нової Православної Церкви.

Звичайно, це дуже показовий візит, тому що ми жодного разу за всі 5 років не чули в бік Української Православної Церкви Московського Патріархату, яку очолює Онуфрій, звернення до російської влади, звернення до російського Патріарха, з вимогою чи з проханням припинити війну, припинити надсилати сюди війська чи військову техніку. Тобто, незважаючи, на божі заповіді "не вбий, не вкради", нічого з цього Українська Православна Церква Московського Патріархату тут в Україні не робила і не закликала. І, навряд чи, ми ці заклики почуємо колись, бо вона є союзником Росії", - наголосив Палій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76181/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную Красивые и качественные ножи от бренда Arcos Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Реализация проектов на основе социального бизнеса Лучшие изделия из камня

Публикации