За останні роки кількість прихильників Російської Церкви в Україні зменшилася в рази, - опитування

11.01.2018 21:44 3

Кількість православних, які вважають, що пріоритетною в Україні має бути Українська Православна Церква Київського Патріархату, зростає, передає Ukr.Media.

На цьому наголосила під час прес-конференції старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Сковороди НАН України Віта Титаренко.

"Щодо перспектив православ'я, то на сьогодні 29% громадян України вважають, що православні України мають згуртуватися навколо УПЦ КП. У 2010 році цей відсоток був трошки більший за 16%", - сказала Титаренко, коментуючи відповідні соціологічні дослідження Центру Разумкова різних років.

За її словами, думку про те, що православні Церкви в Україні повинні об'єднатися в єдину Церкву, яка домагатиметься незалежності, підтримали близько 20%, в 2010 році таких було лише 14%.

Водночас в Україні зменшилася кількість тих, хто підтримує РПЦ.

"Про те, щоб Українська Православна Церква залишалась невід'ємною частиною Російської Православної Церкви, мріють 7,7%, в 2010 році таких було більш як 22%", - констатувала науковець.

Однак, додала вона, інерційність українського суспільства залишається дуже високою, оскільки байдужість до цього питання виявили близько 40% - це лише на 2% менше, ніж у 2010 році.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/69680/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор и покупка 4G модема Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Как правильно выбрать оружейный сейф? Аудиосказки для вашего малыша Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде

Публикации