За Католицькою Церквою в окупованому Криму спостерігають спецслужби РФ

26.12.2017 19:45 6

За Католицькою Церквою в окупованому Криму спостерігають спецслужби РФ

Католицька Церква в анексованому Криму існує, однак за її діяльністю споглядають російські спецслужби.

Про це у програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем на “Прямому” розповів Директор “Радіо Марія” о. Олексій Самсонов.

За його словами, деякі проблеми католицької церкви у Криму залишаються невирішеними ще з часів, що передували окупації.

“В Криму зараз теж є єпископ, - отець Яцек Пиль, він постійно перебуває у Сімферополі. І теж є ситуація... деякі ситуації, наприклад, продовжуються ще з часів України. Наприклад, ситуація з храмом у Севастополі, там, де храм не був відданий католикам, а в цьому храмі, здається, кінотеатр. І ще до сьогоднішнього часу, як українська влада, так і окупаційна влада, не вирішує ці проблеми”, - зазначив представник церкви.

О. Самсонов розповів, що після окупації деякі католики виїхали з Криму, не захотівши залишатись там.

“Знаю, що церква існує. Що католики збираються для того, щоб святкувати це свято. Знаю, що більш складні ситуації мають православні, особливо, Київського патріархату, тому що там теж, власне, відбувалися і обшуки, і так далі. Щодо католиків — такого не чув. Але ми знаємо, що церква функціонує під таким поглядом служб безпеки, це напевно”, - наголосив він.

Представник Церкви також вказав, що юридично єпископ у Криму належить до Конференції єпископів України. Для церкви Крим юридично залишається частиною України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/69514/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сеялка точного высева - профессиональный инструмент для посева Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Какова польза от автономной GSM сигнализации? На аукціоні продають церкву УПЦ Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене

Публикации