Заступник міністра освіти виступив перед академістами УПЦ КП з лекцією про Данте Аліг’єрі

15.02.2018 14:33 12

Заступник міністра освіти виступив перед академістами УПЦ КП з лекцією про Данте Аліг’єрі

Максим Стріха розкрив перед аудиторією КПБА світ відомого італійського поета, богослова і мислителя Данте Аліг’єрі. Слухачі мали нагоду зануритися у літературний екскурс з порівняльною характеристикою впливу Данте на творчу спадщину видатних українських письменників: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та ін. Окрему увагу було зосереджено на історії створення і якості перекладів творів Данте Аліг’єрі в Російській імперії, в радянські часи і в сучасній Україні.
Завершилося засідання відповідями на запитання. Максим Стріха як автор одного з кращих сучасних перекладачыв «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі українською мовою подарував книги з автографами студентам, викладачам та для бібліотеки КПБА.
Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где занять денег онлайн? Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Успешная товарная биржа PolonEX Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать

Публикации