Делегація з Македонської Православної Церкви відвідала УПЦ КП

23.04.2018 12:35 12

Делегація з Македонської Православної Церкви відвідала УПЦ КП

Митрополита Кумановсько-Осоговського Іосифа та супроводжуючих його осіб приймали патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор академії, та секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
"У дружній бесіді учасники ознайомили один одного з поточними станом та останніми подіями в житті своїх Церков. Зокрема, особливу увагу було приділено питанням богословської освіти та виховання майбутніх священиків", - пише сайт УПЦ КП.
На пам’ять про зустріч сторони обмінялися подарунками. Митрополит Іосиф подарував для академії цінну ікону святого Клімента Охридського – одного з учеників святих Кирила і Мефодія та покровителя Македонської Церкви. Митрополит Епіфаній подарував гостям видання академії.
Після цього македонські гості оглянули навчальні та житлові приміщення академії. В супроводі архієпископа Євстратія вони також оглянули Михайлівський Золотоверхий монастир.
Слід зазначити, що Македонська Православна Церква, як і УПЦ Київського Патріархату, не входить до сім'ї взаємовизнаних Церков світу, що мають статус канонічних.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Православные ресурсы Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Как обустроить узкую прихожую О преимуществах ламината Balterio Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом

Публикации