Двоє ієромонахів УГКЦ увійшли до Національної спілки письменників України

31.05.2018 0:04 6

Двоє ієромонахів УГКЦ увійшли до Національної спілки письменників України

До спілки, крім двох уже згаданих ієромонахів, належить також о. Василь Мендрунь, автор багатьох поетичних збірок та регент парафіяльного хору в Крехові.
Отець Мелетій Батіг, є родом із с. Глинці Яворівського району Львівської області. До Василіанського чину вступив у 1988 році. З 1995 року і дотепер провадить духовно-просвітницьку діяльність у місті Бар на Вінниччині. Є почесним громадянином цього міста. У Барі отець Мелетій відновив Василіанський монастир із церквою. У його творчому доробку - п’ятитомник «Місія в оповіданнях», двотомник «Горнило Божої любові», а також книги «Ювілейне паломництво» та «Апостольство хворих».
Отець Климентій Стасів - прозаїк, перекладач та есеїст. Народився у с. Церківна Долинського району на Прикарпатті. У Василіанському чині о. Климентій був два роки ректором Василіанського інституту філософсько-богословських студій імені Й. В. Рутського в Золочеві, відтак генеральним директором видавництва «Місіонер» у Львові. Зараз служить у Червоноградському монастирі Святого Юрія. Отець Климентій є автором трьох художньо-документальних книжок: «Вартовий Господнього світильника», «Місія високого слова. Василіянське книговидання: минуле, сучасне, майбутнє» та «Чернеча офіра Христові й Вітчизні». Як перекладач, має у своєму доробку сім книжок. Оригінальні та перекладні книги о. Климентія відзначені різними нагородами та дипломами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Самое дешевое такси в Киеве Быстрое получение справки МСЭ Лучший вид заработка, это онлайн казино Нетгейм с бесплатными фриспинами Мебель для кабинета по выгодным ценам

Публикации