Глава УГКЦ вітає об'єднання Православних Церков України

18.04.2018 15:23 15

Глава УГКЦ вітає об'єднання Православних Церков України

Під час зустрічі обговорювалися питання релігійної ситуації в Україні та міжконфесійного миру. Глава УГКЦ розповів про роль Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, в якій представники різних конфесій та релігій разом працюють для спільного блага українського народу.
Також глава УГКЦ представив головні елементи Екуменічної концепції УГКЦ, розповів про бачення УГКЦ шляхів єднання Церков Володимирового Хрещення.
«Сьогодні на державному і політичному рівні багато говорять про єдину помісну Церкву в Україні. При цьому потрібно мати на увазі, що насправді йдеться лише про єдину Православну Церкву України. УГКЦ не бере участі в цьому процесі, бо вважає це внутрішньою справою Православних Церков», — пояснив предстоятель УГКЦ.
Він наголосив, що цей процес є важливим кроком для подолання розколу в українському православ’ї. «Важливим цей процес є також для подолання церковної ізоляції Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Автокефальної Православної Церкви в середовищі світового православ’я. Сподіваємося, що таким чином можна буде залікувати рани поділу в українському православ’ї. У зв’язку з цим ми позитивно оцінюємо всі зусилля задля можливого визнання єдиної Православної Церкви України з боку Константинопольського патріархату», — розповів Святослав.
Глава УГКЦ зазначив, що створення єдиної Православної Церкви є, однак, тільки першим кроком задля досягнення єдності Церков Володимирового Хрещення в єдиній помісній Київській Церкві. «Наступним кроком є екуменічний діалог між УГКЦ і об’єднаним українським православ’ям у напрямку відновлення первісної єдності цієї Церкви», — сказав він.
Ще одним питанням, яке обговорили під час зустрічі, була роль Церкви задля протидії торгівлі людьми. Святослав розповів про співпрацю в цьому питанні УГКЦ з міжнародними інституціями, а також про надання соціального і правового захисту українським заробітчанам закордонними парафіями УГКЦ.
На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Глава УГКЦ подарував гостям набір великодніх писанок.
Зазначимо, що у "Посланні Верховного Архиєпископа УГКЦ Блаженнішого Святослава з нагоди 325-ліття відновлення єдності Перемишльської єпархії з Римським Апостольським престолом" від 9 квітня 2018 року наголошується на історичній події відновлення єдності між українськими вірянами і Римом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги по созданию дизайна этикеток Основные правила при игре в онлайн-слоты Как не ошибиться с выбором подарка для девушки Курс валют – выгодный обмен в Днепре Не упустите новинку

Публикации