В УПЦ (МП) закликали православних до благопристойного вигляду у день Водохреща під час омовіння у водоймах

18.01.2018 12:35 6

В УПЦ (МП) закликали православних до благопристойного вигляду у день Водохреща під час омовіння у водоймах

В Українській Православній Церкві закликали православних християн дотримуватись благопристойного вигляду у день Водохреща, 19 січня, під час омовіння у водоймах. Як повідомляє кореспондент "УНІАН-Релігії", про це сказав голова інформаційно-просвітницького відділу Київської єпархії УПЦ єпископ Миколай (Почтовий) на прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН.

«Православна Церква ніколи не вимагала у цей день занурюватися у водойми. Хочу нагадати, що ця традиція започаткувалась протягом останніх десятиліть. Церква не знала пірнання у воду на свято Хрещення, бо у цей час у нас завжди була зима і дуже важко було знайти відкриту водойму. Так, зазвичай в кризі вирубували хрест – місце майбутнього освячення води, щоб священик міг підійти до води і занурити туди святий хрест. Водночас Церква не забороняє тому, хто бажає, звершити окунання, але треба в цьому дотримуватись благоговіння, щоб не викликати осуду в інших», - сказав він.

У свою чергу клірик Свято-Покровського храму (на Оболоні), кандидат богослів'я Сергій Чорний закликав православних християн, які планують на Водохреща занурюватися у води Дніпра, дотримуватись благопристойності. «Велике прохання до усіх вірян, які цього року будуть занурюватись у хрещенську воду, бути пристойно одягненими, тобто прикривати певні частини тіла відповідним для купання одягом, щоб нікого не ображати своїм виглядом. Можливо, треба виглядати так, як, наприклад, під час омовіння у святій річці Йордан», - вважає він.

19 січня близько 12.00 Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій освятить води Дніпра в Оболонському районі Києва біля Свято-Покровського собору по вулиці Прирічна, 5а.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/69764/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ассортимент игровых машин на любой вкус Красивый книжный переплет с гарантией Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Аренда яхты в Днепре 5 советов при помощи которых можно выбрать правильный матрас на кровать

Публикации