Відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» нагороджено львівських священнослужителів

07.05.2018 14:33 0

Відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» нагороджено львівських священнослужителів

Львів відзначив своє 762-річчя. З нагоди цього свята 5 травня у Львівській міській раді відбулись урочисті збори за участю представників влади, духовенства, науковців, громадських і культурних діячів, мешканців та гостей міста. Під час зборів мер нагородив відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» шістьох почесних людей.

Так, відзнаку «Почесний знак Святого Юрія» отримали:

— O. Михайло Фенканін, капелан осіб із вадами слуху при Свято-Покровському жіночому монастирі Студійського Уставу, сотрудник Храму Христового Воскресіння УГКЦ — за ревне душпастирське служіння для людей із вадами слуху і щиру місіонерську працю.

— Віра Мельник, сестра Згромадження святого Йосафата — за віддану духовно-просвітницьку роботу та формування основ християнських цінностей для молодого покоління.

— O. Тарас Мирка, військовий капелан УГКЦ, референт пенітенціарного служіння у Львівській архиєпархії, душпастир у в'язниці — за віддану місіонерську діяльність і невтомну працю поміж людьми, позбавленими волі, утвердження християнських цінностей та ідей милосердя, співчуття і любові до ближніх.

— Брат Марек Бартош, настоятель монастиря братів-альбертинців у Львові — за безкорисливу любов до ближніх і жертовність, невтомну працю й вагомий внесок у будівництво Дому милосердя для потребуючих зі спільнотою братів-альбертинців.

— O. Віктор Феденьків, настоятель Храму Всіх Святих Українського народу УПЦ КП — за молитовність і щиру місіонерську працю, утвердження християнських цінностей та ідей милосердя, співчуття і любові до ближніх.

— Андрій Титинюк, старший ординатор клініки невідкладної медичної допомоги Військово-медичного клінічного центру Західного регіону — за вірність професійному обов’язку, сумлінну працю й жертовність у порятунку життя і здоров’я українських воїнів, неоціненну допомогу в реабілітації поранених.

Зазначимо, що під час урочистих зборів міський голова Андрій Садовий традиційно вручив подяки, дипломи, ювілейні монети ім. Короля Данила Галицького, «Золотий герб міста Львова», відзнаки імені Олени Степанівни, «Почесний знак Святого Юрія», «Орден Лева». Також присвоєно звання «Шляхетна львівська родина», «Почесний громадянин міста Львова» та «Львів'янин року». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71053/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные услуги по доступным ценам Печать наклеек по хорошей цене Казино для тех, кто привык побеждать Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Великий вибір іграшок робопотягів

Публикации