Баптисти провели на Дніпрянщині євангелізацію в госпіталях, військових частинах, на дитячих майданчиках

24.05.2018 20:43 6

Баптисти провели на Дніпрянщині євангелізацію в госпіталях, військових частинах, на дитячих майданчиках

Благовістя охопило такі напрями: молодіжний, підлітковий, дитячий, сирітський, капеланський, вивчення англійської мови, соціальний, музичний, спортивний, молитовний. Члени церкви завзято працювали пліч-о-пліч з семінаристами. У результаті багато жителів міста почули Євангеліє, деякі відгукнулися на заклик до покаяння.
Незважаючи на низку перешкод, місіонерам дали можливість провести дитячу програму на майданчику біля районної ради. Багато дітей і батьків могли добре відпочити і почути біблійні історії. Метод благовістя, який практикували студенти, − це знайомство людей з Ісусом через розповідь біблійних історій. Викладав цей курс Ден Джестер. В Україні йому особливо сподобалося служіння в госпіталях і військових частинах. Як колишній військовий, він швидко знаходив спільну мову з військовослужбовцями, розповідаючи їм про віру в Ісуса Христа. Його дружина Гретчен підтримувала служіння музичними засобами, зокрема провела концерт на набережній міста.
У ці дні Євангеліє звучало у гуртожитках ПТУ, дитячих будинках, реабцентрах для дітей і дорослих, квартирах, кафе, госпіталях, лікарні, військових частинах, парках, вулицях, спортивних майданчиках.
Запрошуючи студентів семінарії для служіння у місті, вони ставили як мінімум три мети: розповісти жителям міста про Ісуса, перейняти досвід благовістя, консолідувати, сфокусувати різні служіння церкви на проповіді Євангелія, а також надихнути членів церкви свідчити про Христа.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Скачать спокойную музыку для фона Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! SMM продвижение Невероятный гемблинг на суперустройствах Обсидиановый образок Вера, Надежда и Любовь

Публикации