Анонс: «Карітас-Київ» організовує у столиці свято «З дитиною у серці»

29.05.2018 15:24 6

Анонс: «Карітас-Київ» організовує у столиці свято «З дитиною у серці»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, благодійний фонд «Карітас-Київ» запрошує з 15:00 до 18:00 батьків з дітьми в столичний парк «Аврора» (Дніпровський район, вул. С. Стальського, за ТЦ «Квадрат»).

На малечу чекають розважально-навчальні заходи: ігровий і танцювальний майданчик, різноманітні майстер-класи, фотозона, конкурси і розіграш призів, святковий концерт.

«Мета нашого заходу – звернути увагу на дітей та на їхні потреби, — говорить директор БФ «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич. — Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни».

Про свято: Міжнародний день захисту дітей був запроваджений у листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Сторінка в фейсбуці: https://www.facebook.com/pg/Caritas.in.Kyiv

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/71291/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отопительные приборы для каждого дома Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Аренда светового оборудования для праздников УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам?

Публикации