Анонс: «Карітас-Київ» організовує у столиці свято «З дитиною у серці»

29.05.2018 15:24 9

Анонс: «Карітас-Київ» організовує у столиці свято «З дитиною у серці»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, благодійний фонд «Карітас-Київ» запрошує з 15:00 до 18:00 батьків з дітьми в столичний парк «Аврора» (Дніпровський район, вул. С. Стальського, за ТЦ «Квадрат»).

На малечу чекають розважально-навчальні заходи: ігровий і танцювальний майданчик, різноманітні майстер-класи, фотозона, конкурси і розіграш призів, святковий концерт.

«Мета нашого заходу – звернути увагу на дітей та на їхні потреби, — говорить директор БФ «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич. — Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни».

Про свято: Міжнародний день захисту дітей був запроваджений у листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Сторінка в фейсбуці: https://www.facebook.com/pg/Caritas.in.Kyiv

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/71291/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лазерная стоматология в Полтаве Купить экономную упаковку кофе «Якобс» Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Купить двигатель для садовой техники недорого Качественное теплотехническое оборудование от фирмы Opeks Energy

Публикации