Впливові політики в Україні планують репресії проти Православної Церкви України і бажають реваншу РПЦ, - СтопРеванш

02.06.2020 19:19 363

Впливові політики в Україні планують репресії проти Православної Церкви України і бажають реваншу РПЦ, - СтопРеванш

В Україні сформувалася ціла мережа впливових політиків, які працюють над відновленням монополії Російської Церкви та планують репресії проти Православної Церкви України. Про це йдеться у матеріалі програми СтопРеванш на 5 каналі.

Першим сигналом про реванш Московського Патріархату в Україні став конкурс на високу державну посаду – голови Департаменту в справах релігій Кабінету міністрів.

“Представники Московського Патріархату жорстко поставили завдання перед керівництвом країни, що на цю посаду вони згодні, аби допустили будь-кого – але тільки не Андрія Юраша. Це помста за Томос”, – вважає експерт з питань релігії Тетяна Деркач.

Та й взагалі: всі важливі кадрові призначення перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов тепер узгоджує з начальством Московської Церкви, кажуть експерти.

“Закрадається думка, що Трофімову через МП просто передаються резюме на тих людей, яких потім ставлять на посади”, – зазначає експерт з питань релігії Андрій Ковальов.

Політичний експерт Олександр Палій додає: “Якщо Московський Патріархат у нас в Україні впливає на державні призначення – це означає, що в нас на державні призначення впливає країна-агресор… Тому що це завжди консультації напряму з російськими спецслужбами”.

Агентура РПЦ призначається навіть на посади заступників голів районних держадміністрацій, вказують розслідувачі. За вказівкою Банкової було заблоковано виконання закону №5309, згідно з яким “УПЦ” повинна вказувати свою приналежність до Московської патріархії, центр якої перебуває в країні-агресорі.

“Було сказано чиновникам, що вони не повинні проводити перереєстрацію статутів, щоб МП в Україні змогла зберегти свою гібридну назву “Українська православна церква”. Жодних перейменувань на РПЦ, жодних перереєстрацій статутів”, – розводить руками Андрій Ковальов.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80435/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як правильно вибирати ляльку? Курсовые и дипломные работы для студентов Быстрые кредиты онлайн Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Настоящее масло тмина по выгодной цене

Публикации