В уряді запевняють, що роблять все можливе, щоб ПЦУ і далі була в Криму

10.03.2020 20:18 0

В уряді запевняють, що роблять все можливе, щоб ПЦУ і далі була в Криму

У представництві президента України в Автономній Республіці Крим відзначили, що роблять все можливе, щоб Кримська єпархія Православної Церкви України продовжувала існувати на окупованому Росією півострові, пише Телеграф.

Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич після акції солідарності з українським Кримом, яка відбулася в Києві.

Розповідаючи про проблеми в окупованому Криму, Кориневич нагадав, що Кримська єпархія ПЦУ, яка діє на півострові під керівництвом архиєпископа Климента, постійно стикається з тиском з боку окупаційної влади.

"Кримська єпархія ПЦУ - це основний український острів в Криму, а держава-окупант грубо порушує його права ... Ми зі свого боку, як і всі органи, які працюють в Україні по Криму, робимо все можливе для того, щоб Кримська єпархія ПЦУ продовжувала існувати і працювати в Криму", - підкреслив він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79211/

Следующая новость
Предыдущая новость

Последние новости чемпионата мира по биатлону Для кого создано Elslots Casino Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату

Публикации