В українців є своя мова і Церква: Княжицький відреагував на проросійські заяви Усика і Ломаченка

06.05.2020 16:59 0

В  українців є своя мова і Церква: Княжицький відреагував на проросійські заяви Усика і Ломаченка

Українська нація виборює повну незалежність від Росії, яка її поневолювала політично і культурно. Про це у Facebook написав народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький, інформує «Прямий».

Депутат прокоментував позицію українських боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика щодо церковного питання.

"Один народ. Ломаченко і Усик у фільмі про російську церкву стверджують, що росіяни, білоруси та українці - один народ. І церква має бути у цього народу одна - російська православна. Але є в Україні й інші люди, я серед них. Я переконаний, що українці - окрема нація, яка має окрему мову і окрему церкву. Українську. Як політик, я представляю людей, які теж так вважають", - написав Княжицький.

Він нагадав, що українська нація виборює повну незалежність від нації російської, яка її поневолювала політично і культурно. Нардеп пояснив, у чому полягають відмінності між позицією його фракції та "слуг народу".

"Зеленський і його партія захищають територію, а не права української нації мати українську державу на цій території. І те, що хтось у їхній партії з цим не погоджується не змінює їхньої ідеології. Територіальний підхід фактично нівелює роль громадян, бо пріоритетом ставить не їхню потребу політичної і культурної незалежності, а захист поневолювачів у їхньому праві отримувати прибутки з території", - зазначив нардеп.

Княжицький навів приклад дискусій, які розгортаються зараз навколо запровадження в Україні ринку землі.

"Зеленський обстоює не право громадянина на власні 100 гектарів, які перетворять його на господаря, а право олігарха на його десятки тисяч гектарів. Здавалося б, ті, хто проти приватизації землі, як наприклад ОПЗЖ за людей! Але теж ні! Бо саме "державні" землі найкраще буде віддати у користування колонізатору, або й олігархам. Саме тому земельний підхід великого українця Чикаленка і передбачав створення сильних фермерських господарств з підтримкою держави", - зауважив нардеп.

Княжицький також порівняв позицію партії "Слуга народу" та ОПЗЖ.

"Тому ми не за "території", а за громадянина, за українця, який хоче мати українську державу. І лише при такому підході реально захистити території для таких громадян. З цієї точки зору і "Слуга народу", і ОПЗЖ - антиукраїнські олігархічно-колонізаторські сили", - написав політик.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80073/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивые церковные иконы с доставкой Лучшие виртуальные развлечения Общая структура и принцип начисления и вывода актуальных средств в онлайн казино Тренажеры для повсеместного использования УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси

Публикации