В ПЦУ не скасовують регулярні богослужіння, однак просять не цілувати святині

12.03.2020 18:29 0

Православна Церква України вирішила не скасовувати богослужіння на час карантину (12 березня - 3 квітня), незважаючи на введену урядом заборону масових зібрань.

Про це йдеться в повідомленні офіційного сайту ПЦУ.

ПЦУ зазначає, що з увагою і розумінням ставиться до рекомендацій і рішень держави, але не бачить підстав "приймати узагальнене обмеження на проведення регулярних богослужінь".

Церква вважає виправданою відмову від цілування святинь (хреста, ікон, святих мощей) - досить просто поклону. Ця порада стосується й особистих привітань і пошанування між членами церкви, у тому числі під час благословення.

ПЦУ рекомендує використовувати засоби дезінфекції для підтримки чистоти ікон й інших святинь та використання для запивки після прийняття Причастя одноразових стаканів або споживання лише антидору.

Церква радить вірянам залишатися вдома, якщо в них є ознаки хвороби або обґрунтовані підстави для зарахування себе до групи ризику.

Вірян закликають дотримуватися правил особистої гігієни і використовувати ефективні засоби дезінфекції.

"У ситуації, що виникла у зв'язку з пандемією, слід уникати двох крайнощів - як ігнорування реальної небезпеки, так і впадання в паніку", - сказано в заяві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79245/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное и недорогое строительство саун Стильная одежда Queen Присоединяйтесь к счастливым обладателям цифровых валют Купівля, продаж та оренда землі в Україні Куда поехать отдохнуть в России

Публикации