У Троїце-Сергієвій Лаврі РПЦ померли ігумен і архимандрит

02.05.2020 5:28 0

У Троїце-Сергієвій Лаврі РПЦ померли ігумен і архимандрит

83-річний насельник Троїце-Сергієвої лаври РПЦ МП архимандрит Никодим (Дєєв), незадовго до смерті прийняв схиму з ім'ям Никон, помер 29 квітня після важкої хвороби. Про це повідомляє архиєпископ Верейський Амвросій (Єрмаков), ректор Стрітенської духовної семінарії РПЦ МП, у своєму телеграм-каналі, пише "Портал-Credo.Ru". Схиархимандрит Никон вступив до братії Лаври в 1964 році.

На офіційному сайті Троїце-Сергієвої лаври, уточнюється, що схиархимандрит страждав на онкологічне захворювання з 2018 року.

26 квітня в лаврі помер ігумен Ігнатій (Амельковіч) - за офіційною версією, також від онкологічного захворювання.

Кілька десятків насельників головною лаври РПЦ МП мають офіційно підтверджений діагноз "коронавірусна інфекція", а сама обитель закрита на карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80003/

Следующая новость
Предыдущая новость

Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Законное изготовление штампов и печатей в Украине УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Инвестиции в новую нейронную сеть SMO Coin

Публикации