У Києві говоритимуть про гармонізацію міжконфесійних та міжрелігійних відносин

01.02.2020 7:18 3

4 лютого 2020 р. з нагоди Всесвітнього тижня міжконфесійної гармонії Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАН України організовує науково-практичну конференцію «Гармонізація міжконфесійних та міжрелігійних відносин: стратегія та перспективи порозуміння в сучасній Україні», повідомляє “Релігія в Україні”.

У програмі роботи конференції заплановано обговорення таких тем:

  1. Сучасна Україна як буттєва основа формування стратегій порозуміння: від суспільних проблем до релігійно-конфесійної взаємодії для їх вирішення.
  2. Міжінституційні, міжконфесійні, міжособистісні відносини як нагода співслужити Благу.
  3. Каритативний вектор міжконфесійної взаємодії—нагодуй голодного, втіш розпачливого, прихисти бездомного, зігрій холодного, підтримай зневіреного, — прості кроки до подолання хаосу і зла.
  4. Адекватна тематика налагодження порозуміння: Бог, людина, Україна.
  5. Доброчинність та співдія в ім’я примноження любові та надії.
  6. Міжрелігійний та міжконфесійний діалог як шлях порозуміння до суспільної злагоди: мета, засоби, алгоритми, тематика, співрозмовники, прагнення порозуміння.
  7. Виклики релігійним та конфесійним дискурсам в інформаційну добу за умови панування секуляризму—міжконфесійна співпраця задля збереження релігійних цінностей.

Захід відбудеться 4 лютого об 11:00. Місце проведення: Київ, вул. Трьохсвятительська 4, 4-й поверх, актова зала (410).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/conferences/78722/

Следующая новость
Предыдущая новость

Металлическая кровля: плюсы выбора Израильский раввин провел в Днепре открытую лекцию о сущности молитвы Правильный подход к инвестициям Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения Как сделать дом уютнее

Публикации