У храмах Львова будуть антисептики для рук та інформуватимуть як вберегтися від вірусів

05.03.2020 16:48 0

У храмах Львова  будуть антисептики для рук та інформуватимуть як вберегтися від вірусів

У Львові 5 березня відбулося позачергове засідання Ради церков Львова, до якої входять представники усіх християнських конфесій. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів капелан ЛМР, працівник Львівської Архиєпархії УГКЦ Павло Дроздяк.

На позачерговому засіданні ради церков Львова обговорили заходи з інформування населення про боротьбу з вірусними інфекціями.

«Люди щонеділі є у церкві, приступають до таїн сповіді, євхаристії. Виникає багато дискусійних, зокрема етичних питань. В УГКЦ є чіткі правила, що хто приступає до причастя, не облизує ложиці. Це наголошується. Тому наступного тижня у вівторок начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб проведе з усіма священиками львівської архиєпархії інформативну роботу і розповість, як вони мають допомогти людям вберегти себе від того чи іншого вірусу», – каже Павло Дроздяк.

Він додав, що церкви розглядають питання закупівлі антисептиків для храмів та готові інформувати людей, як вберегтися від вірусів, розмістити інформаційні оголошення.

«Найкращим рупором сьогодні є церква, тому ми розуміємо, що священники мають інформувати вірних щодо заходів безпеки від поширення будь-якого вірусу», – говорить священик.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79155/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Уверенность в каждом шаге вместе с Киндер мода Большой выбор межкомнатных дверей Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua

Публикации