Сотня франківців звернулись на гарячу лінію УГКЦ, аби отримувати обіди

28.04.2020 10:39 0

Сотня франківців звернулись на гарячу лінію УГКЦ, аби отримувати обіди

В Івано-Франківську в рамках діяльності Архиєпархіального антикризового координаційного центру 24 квітня активно розпочав свою роботу новий проєкт УГКЦ, який забезпечує потребуючих безкоштовними обідами. Про це повідомляє БліцІнфо.

За словами працівників «гарячої лінії, найчастіше телефонують одинокі матері з неповнолітніми дітьми, особи з обмеженими можливостями та люди похилого віку.

«Ми щодня змінюємо меню, щоби в наступний день було щось новеньке. Для прикладу, сьогодні обід складався із борщу, картопляного пюре, відбивноі та салату», - розповідають відповідальні за приготування їжі волонтери.

Після того, як особа зателефонувала та заповнила відповідну анкету, яка складається переважно із шести запитань, вона може самостійно забрати готовий обід по вул. Чорновола, 7 в готелі "Станіславів", а в разі неспроможності волонтери Архиєпархії також доставляють їжу за адресами потребуючих.

В перший день роботи на доставці працювало дві групи волонтерів. На запитання «що змусило віце-ректора Духовної семінарії стати волонтером та розвозити їжу для потребуючих?» о. Андрій Чорненко відповів:

«Сьогодні така ситуація, коли Церква є та повинна бути із народом, як і в кожній найскладнішій ситуації. Зараз в нашому закладі карантин, триває дистанційне навчання, а тому маємо більше вільного часу, то ж чому не провести його з користю, допомагаючи».

Самі ж люди, котрі отримали благодійний обід, не приховують своєї вдячності та приємного здивування.

«Добре що є ще хтось, хто дбає за таких, як ми», - кажуть потребуючі.

Безкоштовні благодійні обіди на період карантину надаються з благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського УГКЦ Владики Володимира Війтишина багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

Для того, щоб замовити такий обід потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/79955/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перевозка грузов в самые короткие сроки Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Настоящее масло тмина по выгодной цене Написание курсовой и отчету по практике У мужчин бывает климакс?

Публикации