Шукачі "скарбів" розграбували землі Хрестовоздвиженського монастиря у Полтаві

30.01.2020 11:29 0

Шукачі

У пошуках "скарбів" зловмисники повикопували ями на схилах архітектурної пам'ятки.

Як розповів Юрій Пуголовок виданню "Коло", розриту ділянку помітили під час прогулянки тамтешні мешканці. Речі, які їх не "зацікавили", а саме старі банки і кахлі, зловмисники залишили осторонь. Припускають, що розкрадачам вдалося знайти монети або кулі. Про це повідомляє Poltava.depo.

Археологи дослідили знахідки, які розкрадачі кинули біля ями, та виявили фрагмент заліза давніх часів, а це може свідчити, що на місці монастиря теж було поселення або укріплення.

Про пограбування археологи повідомили Департамент культури Полтавської ОДА та Центр охорони та досліджень пам'яток археології. Вони мають скласти відповідний акт, однак це навряд допоможе знайти грабіжників. Нині археологи досліджують інші знахідки, які виявили на розграбованій території.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/78707/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренинги по работе с опорными точками Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Готовим пиццу! Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття

Публикации