Шахрайка натрапила на священника, прикриваючись іменем якого збирала гроші

13.05.2020 0:19 0

На Закарпатті жінка натрапила на священника, від імені якого збирала кошти для нібито хворої дитини. Про це інформує "Коломия сьогодні".

Про це розповів сам священник отець Аркадій з Мукачева на своій сторінці у Facebook. “Христос Воскрес, дорогі друзі! Під час карантину з’являються багато шахраїв, які просять допомоги на лікування дітей. Одна із шахрайок прийшла сьогодні до мене додому і просила допомоги для хлопчика Волошина. Документи, які вона подала були фальшивими і недійсними”, — розповідає отець Аркадій.

Коли священнослужитель сказав жінці, що документи у неї фальшиві, то жінка почала виправдовуватися ніби вона ходить по людях з благословення священників о. Аркадія і о. Михайла, на що священник усміхнувся і сказав, що він і є о. Аркадій.

“Тоді вона почала клястися і виправдовуватися, що вона більше не буде, тільки аби не викликав поліцію. Викладаю її фото і прошу всіх моїх знайомих, щоб були обережні! І перепрошую тих, кого ця жінка ошукала, прикриваючись ім’ям священників. Добра всім і будьте обережні!” — написав священник.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/80154/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игольные швейные машинки от лучших производителей Вас интересует создание видеоконтента? Рекомендуем обращаться в компанию «Cinema Friends Production»! У мужчин бывает климакс? Купить двигатель для садовой техники недорого У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ

Публикации