Російські силовики провели чотири обшуки в будинках “Свідків Єгови” в Керчі

29.05.2020 2:09 0

Російські силовики провели чотири обшуки в будинках “Свідків Єгови” в Керчі

Російські силовики 26 травня провели чотири обшуки в будинках “Свідків Єгови” в Керчі, в результаті чого затримали щонайменше одну особу.

Про це повідомляє "Крим.Реалії", передає УНН.

Згідно з повідомленням видання, проти затриманого порушено кримінальну справу, ймовірно — за статтею про “організацію діяльності екстремістської організації”.

Допит шістьох “Свідків Єгови”, у яких проходили обшуки, проводив Слідчий відділ міста Керч, слідком Росії по окупованим Криму і Севастополю.

Нещодавно делегація США в ОБСЄ засудила переслідування мусульман і “Свідків Єгови” в анексованому Криму.

Російський Верховний суд у 2017 році визнав екстремістською релігійну організацію “Свідки Єгови” і заборонив її діяльність в Росії та на території анексованого нею Криму.

Співробітники ФСБ Росії неодноразово проводили на території півострова обшуки і затримання підозрюваних в участі в релігійній організації “Свідки Єгови”.

За даними правозахисного центру “Меморіал”, в Росії кілька десятків прихильників цієї релігійної організації кримінально переслідувані. У серпні 2018 року “Меморіал” визнав політв’язнями 29 прихильників релігійної організації “Свідки Єгови”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80377/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ортопедическая обувь – удобство и комфорт Рюкзаки для всей вашей семьи Что дают курсы массажа и чему можно обучиться? О преимуществах ламината Balterio Преимущества гидравлических кресел в салоне красоты

Публикации