Патріарх УГКЦ передав медичне обладнання в Ірпінський госпіталь ЗСУ

19.02.2020 17:18 6

Патріарх УГКЦ передав медичне обладнання в Ірпінський госпіталь ЗСУ

Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук 18 лютого передав у відділення хірургії Ірпінського госпіталю ЗСУ медичне обладнання та надав фінансову допомогу.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ ,

Допомогу для поранених військових передав протоєрей Віталій Воєца, військово-медичний капелан Київської Архиєпархії. Священик зазначив, що цього разу було передано зокрема Діатермокоагулятор ДКХ-250М та хірургічний відсмоктувач 7А-23D. Також була передана фінансова допомога на лікування воїнам.

«Війна триває, тому маємо бути відкритими на потреби наших захисників і лікарів, що ними опікуються! Нехай кожен з нас робить, що може для тих невтомних, хто для нас тримає небо...!», - зазначив священик.

Військово-медичний капелан також висловив слова вдячності за підтримку Онуфрієві Гандзію, о. Володимирові Волошину, душпастирю греко-католицької громади святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о. Юрієві Коласі, вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.

Нагадаємо, що 11 листопада 2019 року, в рамках підтримки Госпіталів ЗСУ, Блаженніший Святослав передав медичне обладнання для відділень Центрального госпіталя ЗСУ міста Києва.

Раніше, під час офіційного візиту в Центральний госпіталь ЗСУ, який відбувся 5 листопада 2019 року, Патріарх УГКЦ Святослав, звертаючись до воїнів наголосив: «Українці, які живуть на вільній від військової агресії території, мають розуміти, що завдяки Вашим ранам вони можуть мирно жити».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/78956/

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь адвоката в оспаривании отцовства Актуальні вакансії для водіїв у Києві Хотите арендовать катамаран в Сочи? Обращайтесь в компанию «Sochi Charter»! На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии

Публикации