Патріарх УГКЦ: Ми ще побачимо приклад великого благородства наших людей

22.04.2020 10:38 0

Патріарх УГКЦ: Ми ще побачимо приклад великого благородства наших людей

Майдан показав найкраще, що було в людях – здатність організовуватися, допомагати, підставляти руку, плече і серце своєму ближньому. Коронавірус оголив зовсім інші речі.

Про це у інтерв’ю для видання «Українська правда» розповів Патріарх УГКЦ Святослав, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У мене було таке враження, що перше, що керувало людьми, це був страх. На Майдані було інакше, нами керувало почуття несправедливості, відповіді, реакції на насилля. Ми хотіли показати, що нас просто так бити ніхто не буде», – сказав він.

На його думку, перед обличчям небезпеки люди проявляють різні емоції, іноді вони можуть бути дуже деструктивними.

«Люди бояться двох речей: захворіти та втратити роботу, мати економічні проблеми.

Але я переконаний, що ці емоції не до кінця все відкрили і показали. Людина – це набагато більше, ніж її страх. І сьогодні кожна людина, зокрема та, яка є справді людиною, яка керується людяністю, вона ще проявить себе», – зазначив першоєрарх.

Патріарх УГКЦ висловив сподівання, що «перед нами буде період великого благородства наших людей, і на зміну тим першим почуттям страху прийде відчуття турботи».

«Я це вже відчуваю, наскільки наші люди, зокрема греко-католики, є слухняні. Люди зрозуміли, що задля любові до ближнього мені треба бути вдома, що сьогодні соціальна дистанція означає вияв поваги. Нові обставини відкривають ті благородні риси людей, які, можливо, в інші періоди часу недобачалися», – сказав Глава УГКЦ.

Він зазначив, що перші місяці війни, коли ми чули про загиблих наших хлопців, часами називали трагічними, проте ці часи водночас були героїчними, бо трагедії породжують героїв.

«Ми бачимо сьогодні, що ми є країна героїв, які без нічого, у кросівках, вийшли і закрили грудьми свою країну. А за ними волонтери, які підтримали, таким чином суспільство, все, захистило свою державу. Ми почали усвідомлювати, що захист моєї країни – це є справа кожного. І тоді я запитував себе і кожного – де є мій блокпост у тій боротьбі, у тому рухові на захист? Я думаю, щось подібне і тепер будемо бачити, вже бачимо», – заявив Патріарх Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79856/

Следующая новость
Предыдущая новость

Курсы дизайна интерьера для начинающих Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Условия получения бездепозитного бонуса в онлайн-казино

Публикации