Вивіз будівельного сміття: як не переплатити? - поради від "Мотор-М"

11.05.2023 18:40 0

Вивіз будівельного сміття: як не переплатити? - поради від

Вивіз будівельного сміття: як не переплатити?

Зіткнутися зі складнощами при вивезенні відходів може кожен. Іноді, щоб позбутися мотлоху, потрібно дотриматися деяких обмежень і мати дозвіл. Адже сміття не відрізняється, і якщо пакет з харчовими відходами можна просто викинути в контейнер, то зі старими дверними і віконними коробками справи більш заплутано. Цей вантаж відноситься до категорії будівельного сміття, вивезення якого має виконуватись відповідно до певних правил.

Існують інші види відходів, зараховані до цієї категорії:

  • кераміка;
  • азбестоцемент;
  • гіпс;
  • алебастр;
  • залізобетон;
  • керамзит;
  • частини перекриттів;
  • дерев'яні відходи (балки, дошки, рейки);
  • камінь, цегельний бій та інші види сміття, що утворюються в ході демонтажних, ремонтних мул будівельних робіт.

Перевезення таких вантажів пов'язане із двома проблемами. По-перше, усі перелічені матеріали досить важкі, а багато – ще й великогабаритні. По-друге, місцеве законодавство накладає на фізичних та юридичних осіб радий обмежень, і за їх недотримання можна отримати чималий штраф. Зокрема, не можна звалювати конструкції, що відслужили, і будматеріали в сміттєві контейнери, призначені для побутового сміття, або складувати поруч. Також не можна влаштовувати багаття. Допускається лише вивіз у спеціально відведені місця, де надалі відходи зазнають утилізації. Перевізник повинен мати дозвільні документи, видані місцевою владою – це незмінна умова.

Вирішити проблему зі старими вікнами та дверима можна так: якщо ви збираєтеся їх змінювати, вибирайте серед компаній таку, що безкоштовно вивозить демонтовані коробки, рами та дверне полотно. Якщо ж йдеться про інші конструкції, є єдиний варіант не переплачувати за вивіз будівельного сміття (докладно тут): зателефонувати до вантажного таксі, наприклад, до «Мотор-М», та замовити відповідну послугу. з метою транспортування відходи поміщаються у спеціальні контейнери.

У розпорядженні гарної мувінгової компанії – великий автопарк, в якому є і маневрені «Газелі», і місткі самоскиди, і вантажопідйомне обладнання. Оплата може розраховуватися, виходячи з кубометражу або тоннажу – у різних компаніях діють різні тарифи. Але в будь-якому випадку це буде вигідніше, ніж сплачувати штраф. Якщо достеменно невідомо, який обсяг чи вага сміття – це не проблема: диспетчер поставить уточнюючі питання і сам визначить, яку машину потрібно виділити.

Джерело: сайт "Мотор-М"

Предыдущая новость

Крещенский сочельник Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Очищение и минерализация воды Варенье из лепестков чайной розы

Публикации