Папа обговорив із Патріархами Східних Католицьких Церков ситуацію на Близькому Сході

09.02.2020 7:49 3

Папа обговорив із Патріархами Східних Католицьких Церков ситуацію на Близькому Сході

7 лютого 2020 р. Папа Франциск прийняв у Ватикані Глав Східних Католицької Церков, що діють на Близькому Сході. Кожен з предстоятелів, осідки яких в Лівані, Іраку, Сирії та Єгипті, представив Святішому Отцеві ситуацію в своїх країнах та в регіоні загалом.

За повідомленням Радіо Ватикану, це були Блаженніший Бшара Бутрос кардинал Раї, Антіохійський Патріарх Маронітської Церкви, Блаженніший Луїс Рафаїл кардинал Сако, Вавилонський Патріарх Халдейської КЦ,Блаженніший Ібрагім Ісаак Седрак, Олександрійський Патріарх Коптської КЦ,Блаженніший Ігнатій Юссіф ІІІ Юнан, Антіохійський Патріарх Сирійської КЦ, Блаженніший Юссеф Абсі, Антіохійський Патріарх Мелхітської ГКЦ, та Блаженніший Ґріґор Бедрос ХХ Ґаброян, Килікійський Патріарх Вірменської КЦ.

Після зустрічі з Наступником святого Петра, Глава Халдейської Католицької Церкви, осідок якого в столиці Іраку місті Багдаді, розповів про її перебіг нашому колезі Джанкарло Ла Веллі. Блаженніший Луїс Рафаїл ствердив, що це була «дуже приязна зустріч, зустріч з батьком».

«У світлі наших проблем, таких як переслідування, насильство, еміграція, фундаменталізм, які не сприяють розвиткові громадського життя, Святіший Отець виявив надзвичайну близькість. Він справді розуміє наші страждання. Ми говорили про наші країни і про наші Церкви. Ми є малою дійсністю, маємо різні труднощі, але також – місію, яка заслуговує на пошану, місію, яка прагне свідчити нашу віру, Євангеліє, братерство, пошану до життя і до природи», – сказав Вавилонський патріарх, додаючи: «Папа виявив нам свою приязнь, свою близькість і запевнив у своїх молитвах. Він говорив також про своє бажання відвідати Ірак, але, на жаль, теперішні обставини не сприяють цьому».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78831/

Следующая новость
Предыдущая новость

На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Азартные игры и ставки Доступный и быстрый ремонт компьютеров Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО

Публикации