Папа Франциск просить у лютому молитися за мігрантів

07.02.2020 11:49 0

Мігрантам, що стали жертвами контрабандистів і торгівлі людьми присвячене молитовне намірення для Всесвітньої мережі молитви. Про це закликає Папа, інформує Радіо Ватикану.

«Часто мігранти стають жертвами контрабанди та торгівлі людьми», – нагадує Папа Франциск у представленні молитовного намірення на лютий, зазначаючи: «Серед різних причин, це стається через корумпованість тих, які готові зробити будь-що задля збагачення».

Глава Католицької Церкви підкреслює, що «гроші з їхніх махінацій, брудних, підступних інтересів, є грошима, заплямленими кров’ю». «Не перебільшую: це гроші, заплямлені кров’ю», – наголошує він, заохочуючи: «Молімося, щоби волання братів і сестер мігрантів, жертв злочинних контрабандистів і торгівлі людьми, було почутим і взятим до уваги».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78817/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна Мужские зимние пуховики в Астане

Публикации