Папа Франциск просить у лютому молитися за мігрантів

07.02.2020 11:49 0

Мігрантам, що стали жертвами контрабандистів і торгівлі людьми присвячене молитовне намірення для Всесвітньої мережі молитви. Про це закликає Папа, інформує Радіо Ватикану.

«Часто мігранти стають жертвами контрабанди та торгівлі людьми», – нагадує Папа Франциск у представленні молитовного намірення на лютий, зазначаючи: «Серед різних причин, це стається через корумпованість тих, які готові зробити будь-що задля збагачення».

Глава Католицької Церкви підкреслює, що «гроші з їхніх махінацій, брудних, підступних інтересів, є грошима, заплямленими кров’ю». «Не перебільшую: це гроші, заплямлені кров’ю», – наголошує він, заохочуючи: «Молімося, щоби волання братів і сестер мігрантів, жертв злочинних контрабандистів і торгівлі людьми, було почутим і взятим до уваги».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78817/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Онлайн площадка sevens.igra-slot не позволит заскучать даже требовательному геймеру Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси О преимуществах ламината Balterio

Публикации