На Тернопільщині через хворих на коронавірус продезінфікували монастир УПЦ МП

07.05.2020 16:08 3

На Тернопільщині через хворих на коронавірус продезінфікували монастир УПЦ МП

У Загаєцькому чоловічому монастирі УПЦ МП провели дезінфекцію, адже в селі Малі Загайці у місцевих мешканців підтвердили коронавірус.

Станом на 3 травня у цьому селі виявили два випадки зараження COVID-19. В Шумській райдержадміністрації просять людей не нехтувати карантином.

«Вкотре закликаємо громадян дотримуватись карантинних заходів, берегти своє здоров’я і життя та не наражати на небезпеку інших. Залишаймося здорові, адже від нашої відповідальної позиції залежить те, коли будуть послаблені карантинні заходиЦ,– повідомляють в РДА.

Загаєцький чоловічий монастир Святого Іоанна Милостивого був заснований у 1625 році вдовою польського полковника Іриною Ярмолинською. Охороняється як пам'ятка архітектури XVII століття. У монастирі зберігається чудотворна копія Загаєцької ікони Божої Матері (XVI-XVII століття). Оригінал у 2006 році був викрадений. Також ікони Святителя Іоанна Всемилостивого, Мученика Мамонта, ікона Спас в Терновому вінці, яка чудесний самооновилася.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80091/

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкий выбор качественных ювелирных изделий с доставкой по всей стране Оборудование и мебель для салонов красоты Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Приобрести качественные поворотники для дверей

Публикации