На Тернопільщині через хворих на коронавірус продезінфікували монастир УПЦ МП

07.05.2020 16:08 0

На Тернопільщині через хворих на коронавірус продезінфікували монастир УПЦ МП

У Загаєцькому чоловічому монастирі УПЦ МП провели дезінфекцію, адже в селі Малі Загайці у місцевих мешканців підтвердили коронавірус.

Станом на 3 травня у цьому селі виявили два випадки зараження COVID-19. В Шумській райдержадміністрації просять людей не нехтувати карантином.

«Вкотре закликаємо громадян дотримуватись карантинних заходів, берегти своє здоров’я і життя та не наражати на небезпеку інших. Залишаймося здорові, адже від нашої відповідальної позиції залежить те, коли будуть послаблені карантинні заходиЦ,– повідомляють в РДА.

Загаєцький чоловічий монастир Святого Іоанна Милостивого був заснований у 1625 році вдовою польського полковника Іриною Ярмолинською. Охороняється як пам'ятка архітектури XVII століття. У монастирі зберігається чудотворна копія Загаєцької ікони Божої Матері (XVI-XVII століття). Оригінал у 2006 році був викрадений. Також ікони Святителя Іоанна Всемилостивого, Мученика Мамонта, ікона Спас в Терновому вінці, яка чудесний самооновилася.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80091/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основы капитального ремонта в квартире Купить качественный китайский чай В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Актуальные новости Казахстана и Алматы Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel

Публикации