На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ

20.05.2020 6:28 0

На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ

На Рівненщині Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрили на карантин. Про це повідомляє РадіоТрек з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії ПЦУ.

«У зв’язку з виявленням в ігумена Миколая (Хмарного) випадку захворювання на коронавірус, з благословення архиєпископа Рівненського й Острозького Іларіона, Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрито на карантин.

Звертаємось до всіх хто протягом останнього часу відвідував Хрестовозвиженський монастир слідкувати за станом свого здоров’я, а при його погіршенні невідкладно звертатись до свого сімейного лікаря.

Нехай Господь за молитвами Пресвятої Богородиці подає ігумену Миколаю швидке одужання та дарує сили і терпіння пережити ці випробування!», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, послух у цьому монастирі ніс лише намісник монастиря.

У ПЦУ на Рівненщині це загалом другий випадок коронавірусу серед священників, перший інфікований священик одужав.

Нагадаємо, що випадки інфікування священнослужителів зафіксовані і в УПЦ МП. Зокрема, у монаха зі Здолбунівського району, а також монаха зі Старого Корця. Останній помер у Рівному. Також від коронавірусу померла матір монаха зі Старого Корця.

У селі Зоря місцевий церковний хор під час перебування у Почаєві, заразився коронавірусом. Відтак село довелося закрити на карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/80250/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Любовная магия и привороты Сибирского мага Професійна література для адвокатів Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime

Публикации