На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ

20.05.2020 6:28 0

На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ

На Рівненщині Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрили на карантин. Про це повідомляє РадіоТрек з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії ПЦУ.

«У зв’язку з виявленням в ігумена Миколая (Хмарного) випадку захворювання на коронавірус, з благословення архиєпископа Рівненського й Острозького Іларіона, Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрито на карантин.

Звертаємось до всіх хто протягом останнього часу відвідував Хрестовозвиженський монастир слідкувати за станом свого здоров’я, а при його погіршенні невідкладно звертатись до свого сімейного лікаря.

Нехай Господь за молитвами Пресвятої Богородиці подає ігумену Миколаю швидке одужання та дарує сили і терпіння пережити ці випробування!», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, послух у цьому монастирі ніс лише намісник монастиря.

У ПЦУ на Рівненщині це загалом другий випадок коронавірусу серед священників, перший інфікований священик одужав.

Нагадаємо, що випадки інфікування священнослужителів зафіксовані і в УПЦ МП. Зокрема, у монаха зі Здолбунівського району, а також монаха зі Старого Корця. Останній помер у Рівному. Також від коронавірусу померла матір монаха зі Старого Корця.

У селі Зоря місцевий церковний хор під час перебування у Почаєві, заразився коронавірусом. Відтак село довелося закрити на карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/80250/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Строительство бассейнов под заказ Зеркало казино Вулкан 777 Изготовление любых видов наружной рекламы Общественная деятельность Юрия Крука

Публикации