Окуляри нічного бачення

20.01.2024 14:34 9

Окуляри нічного бачення

Зручним, компактним та невеликим пристроєм є окуляри нічного бачення, завдяки яким користувач може розглядати об'єкти в умовах поганої видимості та навіть в повній темряві. Пристрій завжди комплектується спеціальними кріпленнями, які легко можна інтегрувати з шоломом або за допомогою ремінців безпосередньо на голову. Таким чином, руки користувача повністю вільні та розширюють можливості для інших маніпуляцій.

Де використовують окуляри нічного бачення

Цей оптичний прилад чудово справляється в багатьох сферах діяльності людини, а саме:

  • при виконанні тактичних завдань представниками спецслужб;
  • при розвідувальних операціях;
  • під час полювання на здобич при поганій погоді, в сутінках чи темряві;
  • під час робіт в шахтах;
  • у походах по гірській місцевості;
  • при вивченні печер спелеологами;
  • під час рятувальних, пошукових робіт і т. д.

Складність окулярів нічного бачення напряму залежить від моделі. Деякі з них включають в себе ЕОП - електронно-оптичні перетворювачі різних поколінь I, II або III. Що стосується технічних характеристик, то вони також визначаються в значній мірі типом ЕОП.

Окуляри нічного бачення: як зробити правильний вибір

Професійні користувачі зауважують, що при виборі підходящого під конкретні умови варіанту слід звернути увагу на діаметр об'єктива, тривалість автономної роботи, дальність спостереження, додаткові функції та ряд інших.

Головне, що потрібно пам'ятати тим, хто хоче придбати окуляри нічного бачення - який тип електронно-оптичного перетворювача в моделі, а також ступінь якості оптичної системи. При необхідності спостерігати за ціллю на відстані до 600 метрів слід вибирати недорогі моделі, обладнані ЕОП 1 покоління, з якими можна розрізняти різні предмети. Для вирішення складних завдань необхідні більш дорогі варіанти.

Якими властивостями повинні володіти окуляри нічного бачення

Переважна більшість приладів, запропонованих ведучими виробниками, мають широкий перелік властивостей і функцій. Серед них обов'язково присутня компактність, легкість, антиударні та антикорозійні властивості матеріалів виготовлення, шари просвітлення для відображення чіткої та контрастної картинки та ін.

Для розширення можливостей слід купити окуляри нічного бачення, які поєднуються з корисними для роботи аксесуарами: інфрачервоним освітлювачем, різними насадками, включаючи для збільшення кратності, охоплення більшої дистанції і т. д.

В каталозі інтернет-магазину "Профоптика" представлений широкий вибір оптичних пристроїв від провідних виробників. Завдяки прямому співробітництву окуляри нічного бачення можна придбати за вигідною ціною та доставкою в будь-який регіон України протягом лічених днів. Оплата за покупку можлива через карту банку, термінал або накладеним платежем при отриманні посилки на руки.

Предыдущая новость

Правильная компания для посещения бани – как планировать отдых Мебель недорого в Киеве Здоровье всей семьи: пресс для яблок и вакууматоры для дома Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства Телеканал ICTV снял фильм о главе УПЦ КП

Публикации