На броньованому «Мерседесі» з мигалкою: Патріарх Кирил провіз вулицями Москви ікону «Розчулення»

06.04.2020 9:08 0

На броньованому «Мерседесі» з мигалкою: Патріарх Кирил провіз вулицями Москви ікону «Розчулення»

Предстоятель Російської Православної Церкви Кирил провіз вулицями Москви ікону Божої матері «Розчулення» та помолився за закінчення пандемії коронавірусу.

Відео з процесії транслював телеканал «Спас» та низка федеральних каналів РФ, повідомляє Громадське.

Вулицями Москви Патріарх Кирил їхав на Мерседесі з мигалкою у супроводженні кортежу інших іномарок, зокрема машин поліції.

Під час трансляції на каналі «Спас» у рядку внизу екрану показували молитву від коронавірусу, затверджену РПЦ 22 березня.

Зазначимо, що лише 17 березня Патріарх розпорядився посилити санітарні правила у храмах, до цього РПЦ ігнорувала рекомендації держави. Зокрема з 10 до 17 березня у Казанському соборі Петербурга виставили частку мощей Івана Хрестителя й закликали людей прикластися до неї. Це зробили тисячі вірян.

Наприкінці березня Російська Церква навіть конфліктувала з владою — духовенство назвало неконституційним розпорядження губернатора Петербурга щодо заборони відвідування храмів.

Лише 29 березня, на тлі істотного збільшення кількості інфікованих в РФ, Патріарх Кирил закликав вірян не ходити до храмів «до його благословення».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79560/

Следующая новость
Предыдущая новость

Православный сайт со всей необходимой информацией Биокамины – новинка, заслуживающая внимания Джокер Казино – неперевершений ресурс для розваг Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет

Публикации