Митрополита-емерита УГКЦ в США терміново ушпиталили з ознаками COVID-19

06.04.2020 11:09 0

Митрополита-емерита УГКЦ в США терміново ушпиталили з ознаками COVID-19

"Кілька годин тому, 95–ти літнього владику Стефана Сулика ушпиталили. У нього всі ознаки COVID-19 i всі аналізи якнайсерйозніші. Лікарі надають так званий "comfort care". - про це повідомив митрополит Філадельфійський Борис Гудзяк на сторінці у Facebook.

"Все в руках Господніх. Прошу Ваших молитов за нашого митрополита-eмерита Стефана Сулика", - додав митрополит Борис.

Народився Стефан Сулик 2 жовтня 1924р. на Лемківщині (Підкарпатське воєводство,Сяноцький повіт, ґміна Команча).

Рукоположений на священика архиєпископом Константином Богачевським14 червня 1952 p. у Філадельфії.

29 грудня 1980 р. Папа Римський Іван-Павло II призначив священика Стефана Сулика архієпископом і митрополитом Філадельфійським. Єпископська хіротонія відбулася 1 березня1981 р.

Митрополит Сулик належав до Конференції єпископів США, був головою Міжобрядової комісії цієї Конференції.

29 листопада 2000 р. Папа Іван Павло II прийняв зречення Стефана Сулика з уряду митрополита Філадельфійського у зв'язку з досягненням ним віку 75 років. Його наступником на Філадельфійському престолі став митрополит Стефан Сорока.

В 2001 р. у Львові вийшла книга митрополита Стефана Сулика «Як Стефан став митрополитом», де висвітлені маловідомі сторінки з історії УГКЦ кінця ХХ століття.

Як стало відомо РІСУ, тест на коронавірус був позитивним і в єпископа-емерита Української Греко-Католицької Церкви у США Василя Лостена. Владика почувається добре. Ускладнень хвороби немає.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79575/

Следующая новость
Предыдущая новость

В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Сварочные инверторы Edon Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя

Публикации