Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ Святослава Шевчука з 50-літтям

05.05.2020 17:59 0

Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ Святослава Шевчука з 50-літтям

Митрополит ПЦУ Епіфаній привітав Главу УГКЦ Святослава з 50-літнім ювілеєм.

Текст привітання опубліковано на офіційному сайті ПЦУ:

«З почуттям братньої любові та радості у Христі Воскреслому висловлюю щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею – 50-ліття від Дня народження!

Про кожного з нас Бог має Свій задум, Він кличе нас до буття та обдаровує талантами для того, щоби ми використали їх на благо, примножили дароване нам і, звершивши шлях земного життя, увійшли у блаженну вічність в єдності з Творцем.

Вік, який Ви нині осягнули, має вагому особливість, адже водночас він наповнений здобутками навчання та праці, духовним та життєвим досвідом, а разом з тим – зберігає повноту сил та діяльної енергії.

Щиро бажаю Вам подальшого плідного служіння на славу Божу та благо народу, успіхів у добрих задумах, міцного здоров‘я, сил та натхнення. Сподіваюся, що розвиток добрих взаємин між православними та українськими греко-католиками, до чого Ви докладаєте вагомі зусилля, й надалі слугуватиме благу Церкви Христової та всього українського народу.

Многії літа, Ваше Блаженство!»

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/80057/

Следующая новость
Предыдущая новость

Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Хороший массаж по доступной цене Серебряные крестики от храма святого Николая Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Как заработать на бинарных опционах без риска

Публикации