Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ Святослава Шевчука з 50-літтям

05.05.2020 17:59 0

Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ Святослава Шевчука з 50-літтям

Митрополит ПЦУ Епіфаній привітав Главу УГКЦ Святослава з 50-літнім ювілеєм.

Текст привітання опубліковано на офіційному сайті ПЦУ:

«З почуттям братньої любові та радості у Христі Воскреслому висловлюю щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею – 50-ліття від Дня народження!

Про кожного з нас Бог має Свій задум, Він кличе нас до буття та обдаровує талантами для того, щоби ми використали їх на благо, примножили дароване нам і, звершивши шлях земного життя, увійшли у блаженну вічність в єдності з Творцем.

Вік, який Ви нині осягнули, має вагому особливість, адже водночас він наповнений здобутками навчання та праці, духовним та життєвим досвідом, а разом з тим – зберігає повноту сил та діяльної енергії.

Щиро бажаю Вам подальшого плідного служіння на славу Божу та благо народу, успіхів у добрих задумах, міцного здоров‘я, сил та натхнення. Сподіваюся, що розвиток добрих взаємин між православними та українськими греко-католиками, до чого Ви докладаєте вагомі зусилля, й надалі слугуватиме благу Церкви Христової та всього українського народу.

Многії літа, Ваше Блаженство!»

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/80057/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купівля, продаж та оренда землі в Україні Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige Игровые автоматы Золотой Кубок Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди

Публикации