«Кожного дня читайте Святе Письмо», - Глава УГКЦ

26.01.2020 23:38 3

«Кожного дня читайте Святе Письмо», - Глава УГКЦ

26 січня на заклик Папи Франциска відзначається Неділя Божого слова.

Під час промови на Літургії Глава УГКЦ наголосив:

«Сьогодні вся Вселенська Церква намагається зрозуміти, яке місце для сучасного християнина в його духовному житті займає чи повинно займати Боже Слово. Тому я б хотів, аби всі ми, християни, сказали: «Без Божого Слова ми не можемо жити». Я закликаю вас щодня читати Святе Письмо. Знаю, що нині, фактично, немає людини, яка б не мала можливості читати Святе Писання. Ми часто маємо в наших книгозбірках Біблію, яка припадає пилом. Ми часто колекціонуємо різні видання Святого Письма, але рідко їх відкриваємо і заглиблюємося в них», – закликав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ подякував тим, хто займається біблійним апостолятом, і відзначив, що в УГКЦ читання Святого Письма вважається ознакою живої парафії, живої християнської спільноти. Бо християнська спільнота, яка не слухає Божого Слова, вмирає, а тому потребує негайного оживлення.

Також Глава Церкви подякував Папі Франциску за те, що вкотре нагадав усім про місце і роль Святого Письма в особливій місії – у місії єдності між усіма християнами.

Неділя Божого Слова має екуменічне значення, зважаючи на те, що вона відзначається в той самий період літургійного року, що й День діалогу між євреями й католиками і Тиждень молитов за єдність християн. Встановлення цієї неділі є бажанням зробити ще один крок в екуменічному діалозі. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78670/

Следующая новость
Предыдущая новость

Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Сварочные инверторы Edon Получение гражданства и вида на жительство в Украине Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Треккинг в Непале: что это и где заказать

Публикации