Інфікований Новинський передав Митрополиту Онуфрію медичні маски

15.04.2020 15:58 0

Інфікований Новинський передав Митрополиту Онуфрію медичні маски

Позафракційний народний депутат Вадим Новинський, який повідомив про позитивний результат тесту на коронавірус, напередодні передав предстоятелю УПЦ МП Онуфрію 850 тисяч медичних масок.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на формаційно-просвітницький відділ УПЦ МП та фонд Новинського.

"14 квітня 2020 року народний депутат Вадим Новинський передав 850 тисяч з 1 мільйона медичних масок, закуплених Фондом на честь Покрова Пресвятої Богородиці, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію", - пишуть в УПЦ МП.

Зазначається, що з благословення Предстоятеля маски будуть безкоштовно роздаватися вірянам у парафіях УПЦ (у всіх областях України) для забезпечення максимальної безпеки парафіян, які приймуть рішення взяти участь у святкових Великодніх Богослужіннях.

Зазначається, що це якісні тришарові маски, з захисним шаром всередині.

"Всі ці маски ми передамо в наші єпархії, і вони будуть передавати їх людям, які потребують сьогодні такої допомоги для боротьби з хворобою. Нехай Господь дає вам сили, благословляю вас", - заявив Митрополит Онуфрій.

Нагадаємо, депутат Вадим Новинський 15 квітня повідомив, що отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію, але симптомів хвороби у нього немає. Новинський зазначив, що його стан в нормі, температура 36,8, а комп'ютерна томографія легень не визначила відхилень від норми.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79740/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст Икона стиля суб культуры Fred Perry Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Благотворительный фонд Андрея Доценко Оперативные услуги ритуальной компании в Москве

Публикации