Христос Воскрес: розкажіть про це онлайн

18.04.2020 17:59 0

Христос Воскрес: розкажіть про це онлайн

Цьогорічну Пасху ми запам'ятаємо надовго. Напевно такого тривожного святкування ми ще ніколи не мали. Вірус загнав нас по домівках і навіть наші душпастирі просять нас не йти до храмів. Дехто у цьому вбачає символи останнього часу. Але Христос, який дав себе розіп'яти і Воскрес на третій день, вчинив це задля того, щоби ми мали життя вічне. І чи не варто нам бачити в карантинному святкуванні певний знак, щоби зупинитися і переосмислити наше життя і нашу віру.

Тож сьогодні вітаємо всіх наших читачів зі святом Воскресіння Господнього! Бажаємо Вам у міцному здоров'ї пізнавати Божі знаки, відчувати любов Спасителя і в родинному колі та в радості святкувати День відкуплення! І не зловживайте Божим милосердям - святкуймо онлайн!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Щиро ваші, РІСУни!

Ікона Кості Марковича

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/about_us/editorialnews/79788/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности пластиковых окон от Ventana Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Особенности выбора букмекерской конторы Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання

Публикации