На Пасху поблизу Луцька відбудеться авто-богослужіння

18.04.2020 15:48 0

На Пасху поблизу Луцька відбудеться авто-богослужіння

Волинське об’єднання церков Християн Віри Євангельської організувало та узгодило з органами місцевої влади проведення 19 квітня незвичного пасхального богослужіння — на території недіючого летовища у селі Крупа поблизу Луцька.

Його особливістю буде те, що присутні повинні прибути винятково на особистих автомобілях і не залишати авто протягом усього зібрання. Богослужіння транслюватиметься на відповідних хвилях через радіоприймачі.

"Враховуючи карантинну ситуацію, яка склалася цьогоріч і призвела до неуможливлення збиратися на богослужіння у церквах, служителі церков змушенні шукати нові способи для зібрань, — йдеться на сайті об'єднання. — Найбільш дієвими стали он-лайн богослужіння, хоча не усі церкви, зокрема невеликі, мають технічні можливості для таких трансляцій. Особливо болючим стало питання проведення пасхальних богослужінь".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/79809/

Следующая новость
Предыдущая новость

Табак высокого качества для кальяна от надежного производителя «Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн Большой выбор ароматных церковных благовоний История создания храма Святого Климента в Одессе Онлайн ставки на футбол

Публикации