Глава УГКЦ і Святослав Вакарчук говорили про важливість реформ та розставили акценти на цінностях

25.01.2020 20:28 3

Глава УГКЦ і Святослав Вакарчук говорили про важливість реформ та розставили акценти на цінностях

У резиденції Глави Української Греко-Католицької Церкви в Києві 24 січня 2020 року відбулася зустріч Глави УГКЦ, зі Святославом Вакарчуком, українським політичним та державним діячем, лідером партії «Голос», народним депутатом України. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі співрозмовники передусім обговорили важливість цінностей у житті як окремої особи, так і суспільства загалом. Було наголошено, що цінності творять нашу ідентичність. «Те, ким ми є, на яких фундаментах стоїмо, це і визначатиме, яким суспільством ми будемо», – зазначив Патріарх Святослав.

Він наголосив, що важливими для України є не просто загальнолюдські, а саме християнські цінності, які відображені в соціальному вченні Церкви: повага до гідності людського життя від зачаття до природної смерті, сімейні цінності тощо.

Ще однією темою розмови стало питання важливості державних інституцій у житті країни. «Безумовно, що державні інститути потрібно реформувати, але потрібно це робити не руйнуючи їх. Скріплюючи державні механізми, ми зміцнюємо нашу країну, а розхитуючи їх, творимо загрозу її існуванню», – сказав Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78660/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры Вулкан казино Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Быстрая накрутка лайков в ВК Джиу-джитсу как способ самозащиты Глушилки gps по отличной цене

Публикации