Дві команди УКУ потрапили до фіналу міжнародного конкурсу з розвитку штучного інтелекту від Microsoft

16.05.2020 18:48 0

Дві команди УКУ потрапили до фіналу міжнародного конкурсу з розвитку штучного інтелекту від Microsoft

Дві українські команди з Українського католицького університету (УКУ) потрапили до фіналу міжнародного конкурсу проектів штучного інтелекту (ІІ) “The next AI Guardians” від технологічної компанії Microsoft. Фінал конкурсу відбудеться 18 червня 2020 року, повідомила uain.gr з посиланням на прес-службу компанії.

Зокрема, українські команди розробили два проекти: KeyAccess – програмне забезпечення для операційних систем Windows і UNIX, яке дозволяє налаштувати клавіатуру для користувачів, що борються з дитячим церебральним паралічем (ДЦП) або іншими захворюваннями, які потребують особливого налаштування клавіатури для її використання;

Smart Educational Assistant (SEA) – електронний помічник, за допомогою якого користувач вибирає професію і визначає навички, які хоче розвивати, а ІІ надає новітні інтернет-ресурси з навчальними курсами і об’єднує їх у повноцінний навчальний план. Згідно з повідомленням, команди-фіналісти дістануть шанс продати свою ідею представникам найуспішніших компаній.

Також кожна команда отримає бізнес-наставника, який допоможе їй розписати свою ідею в змістовному бізнес-плані.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/80222/

Следующая новость
Предыдущая новость

Химчистка салона автомобиля Лучше товары для сада и огорода Особенности конкурсов прогнозистов, проводимых платформой Ставка ТВ Плитка Tubadzin для вашего интерьера Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле!

Публикации