День пам’яті та примирення для нас, християн, це день молитви за мільйони невинно вбитих, - Глава УГКЦ

09.05.2020 8:09 0

День пам’яті та примирення для нас, християн, це день молитви за мільйони невинно вбитих, - Глава УГКЦ

8 травня для нас, християн, це наcамперед день молитви за мільйони невинно вбитих людей: жінок, дітей, старших, за жертв різних етнічних чисток і кривавих злочинів. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час марафону на «Прямому» телеканалі до Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми молимося за них, аби силою Божої благодаті мати можливість загоїти рани цієї війни, які ще до сьогодні болять і турбують. Лише той, хто загоїв рани, здатний до примирення. Нам так потрібно, щоб ми отримали не лише перемогу у війні, а й перемогу над війною. Бо лише загоєні серця готові йти дорогою миру», – наголосив він.

Предстоятель відзначив, що 8 травня весь цивілізований світ, Європа, вшановує День пам'яті завершення Другої світової війни, День примирення. Це день, вважає він, коли ми дякуємо Господу Богу за те, що жахлива Друга світова війна нарешті закінчилася.

«Нехай мир запанує в наших серцях, у наших домівках, у нашій Європі та в усьому світі», – побажав Блаженніший Святослав.

***
У 2015 році Україна офіційно приєдналася до європейських країн у відзначенні Дня пам’яті та примирення саме 8 травня. Українська Греко-Католицька Церква також відтоді щороку долучається до різноманітних акцій до цього дня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/80109/

Следующая новость
Предыдущая новость

Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Профессиональный татуаж в Краснодаре Выбираем бутсы для футбола Курс валюти у Львові 3 главные ошибки начинающих игроков в клубе SlotoKing

Публикации