«Пам’ятаючи про минуле, ми ніколи не допустимо повторення його злочинів», - Митрополит Епіфаній про війну

09.05.2020 6:00 0

«Пам’ятаючи про минуле, ми ніколи не допустимо повторення його злочинів», - Митрополит Епіфаній про війну

Митрополит Епіфаній оприлюднив звернення у День пам’яті та примирення. Він зазначив, що цей день пов’язує понад 60 країн світу, яких торкнулася Друга світова війна.

“Примирення між народами і країнами, які воювали між собою, означає відмову під помсти, від приниження, від агресії та насильства у відносинах – від того, що стало головними причинами тієї війни. Ми маємо зберегти пам’ять про це як застереження: подібні жахливі злочини проти людяності ніколи не мають повторитися”.

Епіфаній наголосив, що ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг у війні, та тих, хто мужньо боровся з антилюдськими ідеологіями. Без правди про минуле як народ і як людство не зможемо будувати краще майбутнє.

«Hе бувай переможений злом, а перемагай зло добром» (Рим. 12: 21), – ці слова з Писання нехай будуть нам настановою і дороговказом, щоби, пам’ятаючи про минуле, ми ніколи знову не допустили повторення його злочинів у майбутньому”, – підсумував Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/80110/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Юридический перевод документов Выигрывать легко, удобно и просто Музыка группы Король и Шут

Публикации