Чеський суд відправив Празького імама за грати на 10 років

22.05.2020 21:29 3

Чеський суд відправив Празького імама за грати на 10 років

Колишній празький імам Самер Шехадех проведе 10 років за гратами за допомогу терористичный організації. Ухвалений раніше вирок, 21 травня, затвердив апеляційний Верховний суд у Празі, повідомляє Lenta.ua з посиланням на «Радіо Чехія».

«Імам допоміг своєму братові Омару Шехадеху і його дружині Фатімі виїхати до Сирії, де вони вступили до лав терористичної організації «Джебхат Фатх аш-Шам» ( Фронт взяття Сирії). Заочно Омар Шехадех засуджений чеським судом до 11 років ув'язнення, Фатіма Гудкова - до шести», - йдеться в повідомленні.

Самер Шехадех, якого затримали в Йорданії і екстрадували до Чехіъ, перебуває під вартою з листопада 2018 року.

Шехадех потрапив у поле зору спецслужб після того, як через WhatsApp розсилав чеським мусульманам повідомлення, в яких відмовляв їх від участі у спільному богослужінні з християнами, присвяченому протидії тероризму, у празькому храмі Серця Господня.

Згідно зі звинуваченням, Шехадех підтримав прагнення родичів приєднатися до ІГІЛ і відмовився, незважаючи на прохання родини, умовити брата повернутися додому.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80309/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Массаж, а также обучение технике Цигун в Одессе Професійна література для адвокатів Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации