Беатифікаційний процес батьків Івана Павла II розпочався у Польщі

14.05.2020 3:49 0

Беатифікаційний процес батьків Івана Павла II розпочався у Польщі

У Вадовицях, Польща, 7 травня 2020 р. розпочалася єпархіальна фаза беатифікаційного процесу cлуг Божих Емілії та Кароля Войтили, батьків св. Івана Павла ІІ. Про це інформує Католицький оглядач.

Урочисту Літургію в церкві Жертвування Пресвятої Богородиці у Вадовицях, де майбутній Папа прийняв таїнство християнської ініціації, очолив митрополит Краківський Архиєпископ Марек Єдрашевський.

Постулатором процесу став о. прелат Славомир Одер, який завершив процес беатифікації та канонізації Івана Павла ІІ. В інтерв'ю «Vatican News» він сказав, що батьки святого Папи добре відомі в Польщі та багатьох інших країнах, тому перший крок до їхньої майбутньої беатифікації став радісною новиною для багатьох віруючих у всьому світі.

О. Одер нагадав слова Івана Павла ІІ про те, що «святі народжуються у святих». За його словами, сім'я – привілейоване місце, де можуть виникнути коріння святості людини. Саме це могло відбутися в ситуації Папи – він побачив святість вдома, а потім засвідчив її своїми вчинками, – вважає священник.

У книзі «Дар і таємниця», яку написав Іван Павло II з нагоди 50-річчя своїх священичих свячень, він розповів: «Моя семінарська підготовка до священства була певною мірою заздалегідь визначена. Певним чином до цього привели мої батьки у рідному домі, особливо мій батько, який рано овдовів. Я втратив матір перед Першим Причастям у віці дев'яти років, і тому я її менше пам’ятаю і менше усвідомлюю її внесок у моє релігійне виховання, а він був, безперечно, дуже великим. Після її смерті, а потім і після смерті мого старшого брата ми з батьком залишилися удвох. Я бачив суворе життя батька щодня. За професією він був військовим, а коли овдовів, його життя стало ще більше життям постійної молитви. Часто, прокидаючись вночі, я бачив батька на колінах. Також на колінах завжди бачив його в нашій парафіяльній церкві. Ми ніколи не говорили один з одним про священиче покликання, але цей приклад мого батька був як перша домашня семінарія».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80172/

Следующая новость
Предыдущая новость

Смотреть онлайн турецкие сериалы Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Первый миллион в казино онлайн Лавина на сайте sherbanirada.poltava.ua Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками

Публикации