Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

13.12.2017 14:47 30

Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

Новий Рік — це час подарунків та несподіваних пропозицій. Вітчизняний телекомунікаційний провайдер “Воля” пропонує скористатися користувачам особливо вигідним акційним тарифом, на основі якого достатньо заплатити за місяць користування інтернетом і отримати 90 днів безкоштовного доступу до мережі. Підключити унікальну послугу можна тут.

Пакет “Зимовий максимум” забезпечує швидкість завантаження до 100 Мбіт/с без будь-яких обмежень щодо об'єму трафіка. Період пропозиції триває 4 місяця від дати підключення. За третину року користувачеві потрібно внести сплату в розмірі 118 грн і насолоджуватися швидкісним та якісним інтернетом впродовж усієї зими та першої половини весняного сезону 2018 року.

Варто відзначити, що підключити пакет “Зимовий максимум” можна лише новим абонентам. Також обмежений термін доступу до підключення — він спливає наприкінці січня. Для повноцінної дії умов акційної пропозиції необхідно, аби на рахунку, окрім 118 грн, було ще 30 копійок, оскільки кожний безкоштовний місяць користування послугою оплачується згідно мінімального тарифу — 0,10 грн/місяць. Для підключення пакету необхідно подати заявку на сайті провайдера. Вартість підключення складає 1 грн.

Важко навіть уявити, як ще відносно нещодавно людство обходилось без всесвітньої мережі, але реалії сучасності не дозволяють відмовитись від користування інтернетом з різних причин. Певна категорія людей активно використовує віртуальний простір для додаткового чи навіть основного заробітку, левова частина користувачів розважає себе у вільний час за допомогою низки ресурсів, а ще хтось презентував для себе глобальне павутиння як джерело невичерпної інформації, навчання та саморозитку.

Телекомунікаційний провайдер “Воля” чудово розуміє потреби сучасного клієнта, тому пропозицій щодо підключення інтернету у компанії стали не менш важливими, як пакети телеканалів. На жаль, телебачення досить часто не висвітлює новини повністю, не завжди транслюють цікаві фільми та серіали, час улюблених шоу може зовсім не влаштовувати. Інтернет — це вирішення проблем телебачення. Разом з пакетом “Зимовий максимум”, нові клієнти наповну відчують переваги користування послугами “Волі”, які відзначаються не тільки якістю, але і доступністю у контексті цінової політики.

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные врезные мойки на кухню Где купить готовый сейф или заказать его изготовление В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Необходимые жидкости для очиски двигателя Быстрый и качественный ремонт macbook в Киеве

Публикации