7-кілограмовий фотоальбом про Києво-Печерську лавру видадуть в Києві

16.07.2018 14:53 0

7-кілограмовий фотоальбом про Києво-Печерську лавру видадуть в Києві

Красу Києво-Печерської Лаври скоро можна буде побачити в унікальному альбомі вагою в 7 кілограмів. Робота над книгою "Лавра 4 сезони" в самому розпалі, повідомляє «Сьогодні».

"Виходило буквально 3-4. Це одне з таких красивих, барвистих альбомних видань. Унікальне воно і тим, що це фактично фотозвіт про те, як відбувалася реконструкція Лаври в сучасному періоді. Щоб гігантська книга вийшла з друкарського цеху "у всій красі", потрібно мінімум півтора місяці. Занадто багато трудомістких процесів. Але часу – всього два тижні! Тому близько сотні співробітників друкарні працюватимуть у дві зміни. І друкуватимуть навіть вночі", – говорить директор друкарні Анатолій Храмов.
Друк книги дуже складна. Зокрема, щоб зображення не змазалось, фарбу на кожній сторінці сушать три дні. А щоб уникнути браку якість друку постійно перевіряють.
Як зазначає директор з виробництва Інна Марчук, незважаючи на автоматизацію процесу, багато чого потрібно зробити вручну. Вручну просочують клеєм і "корінці" книги.
Матеріал для книги збирали 2 роки. В альбомі будуть цікаві факти про святиню і цитати ченців на трьох мовах. У самій Лаврі впевнені: завдяки цій книзі українці зможуть побачити святу обитель очима ченців.
Першими книгу на півтисячі сторінок зможуть погортати вже цієї осені учасники форуму видавців у Львові. А пізніше її можна буде купити в книжкових крамницях Лаври, але цінника у гігантського фотоальбому поки немає.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/71839/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды отчетов по практике: студентам на заметку Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве Реализация проектов на основе социального бизнеса Заказать качественный ирригатор для зубов Мобильные бетонные заводы

Публикации