Єпископ УГКЦ виступив у міськраді Коломиї з закликом "не втрачати людськості у виборчих перегонах"

03.04.2018 21:22 3

Єпископ УГКЦ виступив у міськраді Коломиї з закликом

На початку владика спільно з присутніми помолився, а відтак привітав службовців-ювілярів з нагоди дня народження. Символічно у 35-ту та 70-ту річниці владика Василь зачитав напутнє слово з тих же Псалмів, а відтак уділив архиєрейське благословення.
Потім владика звернувся до присутніх в сесійній залі зі словами Першого послання апостола Павла до солунян: “Благаємо вас, брати: карайте ледачих, малодушних підбадьорюйте, підтримуйте безсилих, супроти всіх будьте терплячі. Уважайте, щоб ніхто не віддавав нікому злом за зло, а старайтеся робити добро один одному і для всіх”.
Згадавши про наближення виборів, єпископ зауважив на важливості того, щоб депутати представляли свою позицію і особисто виконану програму. “Ніколи не обмовляйте і не осуджуйте, бо це важкий гріх. Пам’ятайте, що депутатство швидко проходить, тому не втрачайте людськості у виборчих перегонах і з братньою любов’ю ставтеся до своїх опонентів”.
Крім того, було порушене питання щодо потреби облагородити цвинтар “Монастирок” біля Благовіщенської церкви. Єпископ додав, що сьогодні роботи проводять документально, однак надалі попросив долучитися і громаду міста.
“Ми б хотіли скерувати всі сили на відновлення цвинтаря, адже він, як і храм, має давню історію. Там спочиває багато знаменитих людей, тому маємо прохання до громади взяти участь у впорядкуванні місця поблизу духовної святині, зрештою, візитки міста Коломиї”, - сказав владика Василь.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Професійний переклад угорської мови - успішно укладена угода Достойная старость в специализированном пансионате Сколько стоит анализ на группу крови Особенности игры на сайте казино Колумбус У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

Публикации