Через виступ оголеного гурту та нецензурщину мер Івано-Франківська розпорядився освятити палац Потоцьких

16.06.2018 19:53 18

Через виступ оголеного гурту та нецензурщину мер Івано-Франківська розпорядився освятити палац Потоцьких

Чималий резонанс викликали події, які відбулися днями на фестивалі «Порто Франко», який протягом тижня триває в Івано-Франківську. Неоднозначну реакцію викликав виступи колективу з Сум гурту “Хамерман Знищує Віруси”. Провокативний зовнішній вигляд – виконавці вийшли до публіки практично оголені та тексти пісень російською мовою і з ненормативною лексикою збурили багатьох слухачів.

Як повідомляють прикарпатські правоохоронці, у поліцію подали заяву зі скаргою на гурт та організаторів концерту і фестивалю. Згідно з заявою, поліція відкрила провадження за статтею хуліганство.

“Є розуміння, що це був комерційний захід. Але те, що будуть матюки лунати на півцентру Івано-Франківська, думаю, організатори знали і могли це випередити”, – розповів один з керівників прикарпатської поліції виданню Івано-Франківська.

Чимало критики прозвучало на адресу міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, якого звинуватили у тому, що він не мав би дозволити такого у місті.

В результаті мер виловив свою позицію на сторінці у Фейсбук:

“Після вчорашнього виступу в палаці Потоцького доручив Гайдару освятити місце проведення заходів! Організатори, а це благодійний фонд Шевченка (скоріш за все, мова про фонд нардепа Олександра Шевченка – УП) гарантували дотримання моральних норм і християнських цінностей! Ми, звісно, за проведення заходів, але не таких! Порадьте, як діяти в таких обставинах, зважаючи на звинуваченні в політичному переслідуванні організаторів???”, – йдеться в заяві.

"Cаме слово «освячення» не те, яким можна просто так «розкидатися», це, мабуть, негативна реакція на подію, - каже один з координаторів фестивалю Володимир Гайдар. – Якщо і буде рішення щось освячувати, то це не буде робитися з якоюсь такою «помпою» і публічно. Перш за все, простір палацу Поотоцьких потрібно освятити його збереженням і реновацією. І після цього можна буде освятити. Освячувати перш з все, маємо життям. А з боку мера був, напевно, такий сарказм мера, який не сприйняв те, що відбулося. Загалом думок навколо цього багато. Люди у нас унікальні, тому думки різні і цікаві. Провокативне мистецтво є лакмусовим папірцем для суспільства».

В будь-якому випадку, як пояснив Володимир Гайдар, офіційного розпорядження щодо освячення території палацу Потоцьких він наразі не отримував.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71488/

Следующая новость
Предыдущая новость

Агресія після вживання алкоголю: причини Где купить справки и дипломы в Украине Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Деньги на карту в течение 15 минут Качественные просмотры на ютуб от живых людей

Публикации