Християни і мусульмани Сирії разом відновлюватимуть понад 120 храмів, зруйнованих ІГІЛ

06.12.2017 12:05 9

Християни і мусульмани Сирії разом відновлюватимуть понад 120 храмів, зруйнованих ІГІЛ

Більше 120 храмів знищено терористами в Сирії за час з початку появи в регіоні терористичного угрупування ІГІЛ, тепер християни і мусульмани цієї країни мають намір разом відновлювати всі зруйновані об'єкти, повідомив у вівторок журналістам Патріарх Антіохійський і всього Сходу Іоанн X.

Відповідаючи на питання про те, скільки храмів знищено за час війни, Патріарх сказав, що «понад 120 храмів в Сирії», повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на РИА Новости.

«Не дивлячись на все, що сталося, і всі складнощі, з якими стикається Сирія і весь регіон, у нас як і раніше дуже хороші відносини і з мусульманами, і з представниками інших релігій. Екстремізм - взагалі не притаманна риса сирійському народові. Сирія - це, перш за все, країна древньої цивілізації, науки, культури, саме з Дамаска починав свою місію апостол Павло », - сказав Патріарх.

Він висловив надію, що і в майбутньому християни і мусульмани зможуть спільно співіснувати в Сирії.

«Ми як і раніше разом з мусульманами, нашими братами, і будемо разом будувати наше майбутнє, будувати і відновлювати нашу країну - все це буде обов'язково ... Ми допомагаємо практично всім нужденним і не робимо ніякої різниці між християнами і мусульманами в цьому питанні», - запевнив глава Антіохійської Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69277/

Следующая новость
Предыдущая новость

Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Суши и пивная тарелка в любое время суток Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Joycasino увлекательный мир виртуального гемблинга Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации