Хресна хода у підтримку автокефалії відбулася у Сумах

08.05.2018 11:39 0

Хресна хода у підтримку автокефалії відбулася у Сумах

Хресну ходу на підтримку Єдиної Помісної Православної Автокефальної Церкви в Україні організували вчора у Сумах. Близько півтисячі вірян пройшли колоною центром міста з хоругвами та плакатами. Під час заходу тимчасово був перекритий рух транспорту.

О 9 годині зранку у Свято-Воскресенському соборі відбулася Літургія та молебень на підтримку Автокефальної Церкви. Після двогодинної Літургії та молебню православні віряни та духовенство рушили хресною ходою.

Йшли від Свято-Воскресенського собору, вулицями Соборною та Петропавлівською. У напрямку скверу Героїв Небесної сотні до Центрального кладовища, на Алею Героїв, які загинули на сході країни під час збройного конфлікту. Там вшанували загиблих, інформує TV:Суми.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/71068/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Купить террариум можно и в интернет магазине Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

Публикации