Храм Гробу Господнього має відритись сьогодні, у середу

28.02.2018 22:33 0

Храм Гробу Господнього має відритись сьогодні, у середу

Храм Гробу Господнього знову має відритись в середу, о 4 годині ранку за місцевим часом. Про це оголосили лідери Церков, повідомляє Timesofisrael.

Нагадаємо, храм сьогодні розділений між кількома християнськими конфесіями: в більшій мірі ­- греко-православною, католицькою та вірменської, а також в меншій мірі - коптською, сирійською та ефіопсько..

До цього він був закритий протягом трьох днів Церквами в знак протесту проти руху муніципалітету Єрусалима і в очікуванні ізраїльського законодавства, яке вплинуло б на здатність Церков продавати свою землю.

Тоді заяву про закриття опублікували за підсумками прес-конференції, в якій взяв участь патріарх Єрусалимський Феофіл III, кустод Святої Землі від Католицької церкви Франческо Паттон і Єрусалимський патріарх Вірменської апостольської церкви Нурхан Манукян. Вони ж і підписали заяву.

Сьогодні храм повинні відкрити.

"Після конструктивного втручання прем'єр-міністра, Церкви з нетерпінням чекають зустрічі з міністром Ханеббі і всіма тими, хто любить Єрусалим, щоб забезпечити те, що наше Святий місто, де наше християнська присутність продовжує стикатися з викликами, залишається місцем, де три монотеїстичні релігії можуть жити і процвітати разом", - йдеться в новій заяві керівників Церков.

Законодавство, підтримане Міністерством юстиції, рішуче виступає проти церковних лідерів, які засуджують спроби Ізраїлю обмежити їх право купувати і продавати свої єдині реальні активи – нерухомість. На додаток до муніципалітету Єрусалима, який призупинив дії по збору податків в останні тижні, уряд також призупинить всі закони про церковні землі, які знаходяться на розгляді, поки комітет не обговорить це питання.

Комітет буде працювати, враховуючи інтереси всіх задіяних сторін, щоб сформулювати рішення питання муніципальних податків на майно, що належить Церквам.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70250/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Казино Азино – подробности об азартном заведении Чудеса Афонского старца Ефрема Филофейского Онлайн-обучение на музыкальных инструментах Преимущества лазерной коррекции зрения

Публикации